Aranżacja wnętrz

Kontakt

Black Cat Studio
ul. Żeromskiego 22
98-100 Łask (woj. łódzkie)

tel. : 43 675 21 21
kom. : 506 123 696

biuro@blackcatstudio.com.pl

Referencje

Wybrane referencje naszych zadowolonych klientów

 

Referencja 1Referencja 2Referencja 3

Studio aranżacji i projektowania wnętrz prowadzone przez panią Katarzynę Białkowską wykonało dla mnie projekt aranżacji salonu. Projekt został wykonany z należytą starannością zgodnie z moimi zaleceniami i sugestiami. Pani Katarzyna wykazała się kreatywnym podejściem, wysokim profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem na każdym etapie realizacji. Usługa została wykonana terminowo. Studio Black Cat pani Białkowskiej polecam jako solidnego i rzetelnego partnera.

 

Z poważaniem A. Konieczna

Oryginalne pomysły, profesjonalne projekty i wizualizacje, świetne wyczucie potrzeb klienta. Fachowe doradztwo w zakresie doboru oraz dostępności materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych. Bardzo miła i efektywna współpraca. Polecam!!!

 

PUH SENDPOL
P. Senderowicz

Serdecznie polecam usługi Pani Katarzyny Białkowskiej i zespołu Black Cat Studio, którym powierzyłem projekt mojej kuchni. Od pierwszego spotkania widziałem, że nasza współpraca to strzał w dziesiątkę. Wszystkie pomysły były praktyczne, niebanalne i przemyślane pod każdym względem. Pani Kasia wykazała się profesjonalizmem, a także ogromnym zaangażowaniem. Projekty kuchni uwzględniały moje sugestie, co niewątpliwie świadczy o tym, że uważnie słucha każdego inwestora i dostarcza jakość skrojoną na jego miarę. Polecam Black Cat Studio wszystkim tym, którzy cenią sobie funkcjonalność rozwiązań wraz z nowoczesnym wzornictwem. 

L. Tadych

Logo Archido Logo BK Business