Aranżacja wnętrz

Kontakt

Black Cat Studio
ul. Żeromskiego 22
98-100 Łask (woj. łódzkie)

tel. : 43 675 21 21
kom. : 506 123 696

biuro@blackcatstudio.com.pl

Obsługa

Proces realizacji zamówienia

 

1. Niezobowiązująca rozmowa2. Propozycja3. Ustalenie szczegółów4. Zakończenie

Nasze pierwsze spotkanie to niezobowiązująca rozmowa przy kawie o Państwa oczekiwaniach i zakresie prac projektowych. Ma ono na celu wzajemne poznanie się. Państwo dowiadujecie się jak wygląda współpraca z firmą, my poznajemy upodobania, pasje i styl życia Naszych Klientów.

Wszystko po to, by stworzyć przestrzeń idealnie dopasowaną do potrzeb jej mieszkańców.

Po podjęciu decyzji o współpracy z naszą firmą i podpisaniu umowy, przygotowujemy dla Państwa co najmniej dwie wizualizacje wnętrz. Będą one zawierać pełen układ funkcjonalny obiektu uwzględniający ustawienie ścian, podwieszanych sufitów, oświetlenia oraz mebli. Jeśli zajdzie potrzeba – wszelkie poprawki i sugestie z Państwa strony zostaną naniesione na projekt.

Kiedy wybiorą Państwo wnętrze, które najbardziej przypadnie Wam do gustu, przygotujemy propozycje pełnej kolorystyki, dobór lub indywidualne projekty mebli i innych niezbędnych elementów wyposażenia, dostosowanych do charakteru wnętrza.

Jeśli nasza propozycja spełni Państwa oczekiwania, przygotujemy dokumentację projektową dla wykonawców w formie rysunków technicznych.

Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z usługi nadzoru autorskiego. W imieniu Naszych Klientów to nasza firma będzie czuwać nad spójnością i jakością prac oraz ich realizacją zgodnie z projektem.

Jeśli poszukują Państwo jedynie porad dotyczących rozwiązań funkcjonalnych lub estetycznych, w zakresie umeblowania, doboru kolorystyki, materiałów wykończeniowych, oświetlenia, doboru dodatków – zapraszamy na konsultacje.

Wszelkie ceny ustalane są indywidualnie z Klientami.

.

Logo Archido Logo BK Business